Kenan İmirzalıoğlu’na Benzerliği ile Halkın Diline Düşen Baklavacı Satışlarını Yüzde 400 Artırdığını Açıkladı

Magazin sayfalarında sık sık konuşulan ünlü benzerlikleri bu kez yanılttı. Sosyal medyada bir baklavacının Kenan İmirzalıoğlu’na benzediğini iddia etmesi ile halkın diline düşmesi bir oldu. Çünkü söylediği gibi bir benzerlik yoktu. Ancak bu iddia ona kısa zamanda büyük kar sağladı.

Bir sosyal medya platformunda paylaşılan bir video, son zamanların en çok izlenenlerinden biri haline geldi.

Videoda yer alan kişi, bir baklava ustasıydı ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzediğini iddia ediyordu.

Ancak, kamera karşısına geçtiğinde, herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı. Çünkü hiç kimse, baklava ustasının Kenan İmirzalıoğlu’na benzediğini düşünemedi.

Baklava tepsisi ile çektiği video ile sosyal medyada gündem olan ustanın ne bakışı ne de kaşı gözü İmirzalıoğlu’na benzetilmedi.

Bu olay, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti ve hızla viral oldu. Baklava ustasının Kenan İmirzalıoğlu’na benzetilmesi, birçok kişi tarafından komik bulundu ve bu durum, sosyal medya platformlarında geniş çaplı bir tartışma başlattı.

İşte o video:

İşte sosyal medyadaki kıyaslama:

?

??

?

??

?

Kimi kullanıcılar, baklava ustasının ünlü aktöre hiç de benzemediğini savunurken, bazıları ise benzerlikler olduğunu iddia etti. Bu durum, sosyal medya kullanıcıları arasında eğlenceli bir tartışma konusu haline geldi.

TikTok’ta kullanıcılar durumu ti’ye aldı.

?

Baklava ustasının ünlü aktöre benzediği konusunda bir fikir birliği sağlanamadı ancak ustaya bol bol kazanç getirdi.

Kısa zamanda büyük bir üne sahip olan baklavacının 3 haftada baklava satışlarını yüzde 400 arttırdığını açıkladığı belirtildi.

İşte o kaynak:

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x