İş insanı Mehmet Sarı’dan anlamlı doğum günü kutlaması

Bu etkinlikte, hediye doğum gününü kutlayanlar değil, doğum gününü kutlayan iş insanı Mehmet Sarı tarafından huzurevi sakinlerine verildi.

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren ve hayatının her anında bu tarz projelere destek olan işadamı Mehmet Sarı, doğum gününde duyarlı bir davranış örneği sergiledi.

Mehmet Sarı, her insan mutlaka yaşlanacak, bu kaçınılmaz bir son. Burada önemli olan yaşlılıkta insanın etrafında sevdiklerinin olması. Huzurevinde bulunan yaşlılarımızla konuştuğumuzda gençliklerinde kariyer sahibi, sosyal çevreleri olan insanlar olduklarını görüyoruz. Yaşlandıklarında başta çocukları olmak üzere pek çoğu yalnızlığa itiliyor. Bu insanların en çok ihtiyaç duydukları şey, sevdikleri insanların kendilerini Huzurevinde yalnızlığa bırakılmaması. 

Mehmet SARI “Yaşından ötürü hayata küsen ve bu konuda üzülen yaşlı bireylerle çok karşılaştık ve onlarda konuşma, paylaşma ve insanlara temas etme ihtiyacını gördük. Bu etkinliği de bu yüzden Yaptık. Hepsi memnun. Gençleştiklerini, daha iyi hissettiklerini, daha sağlıklı olduklarını söylüyorlar.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x