Google’dan sürpriz Şubat güncellemesi

Google, Pixel akıllı telefonları ve Pixel Saatleri için son aylık güncellemesini sunmaya devam ediyor. Ocak 2024 güncellemesinin ardından, şirket şimdi Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel Tablet, Pixel Fold ve yeni Pixel 8 Serisi dahil olmak üzere Google Pixel akıllı telefonları için Şubat güncellemesini aktif bir şekilde yayınlıyor. Pixel saatler için aylık güncelleme de dağıtılmaya başlandı. Son güncellemede birçok yeni değişiklik ve iyileştirme yer alıyor.

Android 14 QOPR1 tabanlı yeni güncelleme, yüksekten kritik seviyeye kadar çeşitli güvenlik açıklarına yönelik birçok yeni düzeltme ve güvenlik iyileştirmesi getiriyor. Android 14 Şubat Güvenlik yaması aracılığıyla toplam 15 güvenlik sorununa çözüm sunuyor. Android tabanlı düzeltmelerin yanı sıra, Pixel akıllı telefonlar için özel güvenlik iyileştirmeleri ve düzeltmeler de bulunuyor. Ayrıca, sistem stabilitesini ve performansını artıran bazı kamera iyileştirmeleri de yapıldı.

Google’dan sürpriz Şubat güncellemesi

Google, Pixel akıllı telefonlar için birkaç yeni özellik üzerinde çalışıyor ve bunlar yaklaşan Android 14 OPR2’nin bir parçası olacak. Android 14 QPR2 Beta 3.1 zaten akıllı telefonlar için çıktı.

Tüm Pixel Saat cihazları, en son güvenlik yamasını içeren Şubat 2024 güncellemesini alıyor. Aylık güvenlik bülteni dışında belirli bir değişiklik yok. Güncelleme, sistemin güvenliğini ve stabilitesini artırmayı amaçlıyor. Tüm Pixel Saat cihazları, bugünden itibaren güncellemeyi almaya başlayacak. Ancak bu, Pixel Saat için Ocak 224 güncellemesinden sonra gelen ikinci güncellemedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x